Додик: Јаку и успјешну Српску градимо кроз образовање и улагање у младе
ЗАТО СМО ОШ „ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ У РИБНИКУ ОБЕЗБИЈЕДИЛИ ИТ ОПРЕМУ

Милорад Додик (Фото: Гуливер / АП / Армин Дургут)
Лидер СНСД-а Милорад Додик истакао је да се јака и успјешна Република Српска гради кроз образовање и улагање у младе.
– Свако дијете заслужује једнаке шансе за знање и успјех. Зато смо у Рибнику Основној школи „Десанка Максимовић“ обезбиједили ИТ опрему, која ће ученицима омогућити боље услове за учење и усавршавање – навео је Додик на Иксу.